FAIL (the browser should render some flash content, not this).
 

Při plánování stavby řešte i odvlhčování, vytápění a klimatizaci domu!

Napsal dne 18. 01. 2013 uživatel veronika.fundova

Již při plánování stavby domu je velmi nutné promyslet, jak bude vše fungovat. Kromě toho, že budete řešit, z jakého materiálu dům postavíte, zda budete stavět svépomocí nebo zda si necháte postavit rodinný dům na klíč, atd., musíte řešit i věci  typu, jak budete svůj rodinný dům vytápět, jak ho budete odvětrávat, klimatizovat, jaké odsávací zařízení je zapotřebí pořídit do kuchyně….

Otázky  vzduchotechniky, klimatizace, ventilace, chlazení, vytápění a odvlhčování, tepelných čerpadel a rekuperačních jednotek je dobré řešit u jedné společnosti. Ušetříte tak spoustu času, který můžete věnovat jiným aktivitám při stavbě rodinného domu. Z tohoto důvodu doporučujeme firmu KLIMAVEX, která působí na českém a slovenském trhu již 20 let.

Kromě toho, že si na jejich webu můžete přečíst celou řadu odborných článků na toto téma, poradí vám i s tím Jak vybrat klimatizaci?, Jak vybrat digestoř nebo Proč používat ventilátor? . Pokud potřebujte zodpovědět vaše dotazy či s výběrem vhodného zařízení do vašeho rodinného domu poradit, stačí zavolat. A pokud již máte jasno v tom, co chcete pořídit, můžete zboží rovnou v eshopu objednat!